VI HAR VÅR FØRSTE MANAGER!

Postet av Kameratklubben Hands den 28. Mar 2019

Tidenes første spillerpresentasjon i Kameratklubben Hands er ikke en spillerpresentasjon, såpass må det være. Nå skal ildsjelen frem i lyset, mannen som har lovet å ta den gjennombløte klesvaska, mannen som har vært på spillerjakt i ukesvis, mannen som har ambisjoner om å ikke havne sist i årets bedriftsfotballserie i Halden.


Vinjard Gjelstad er klubbens gaffer. Mannens fotballerfaring startet tidlig som seksåring i TTIF, da som keeper. Karrieren ble kortvarig, og Vinjard ga seg som tiåring. Allikevel har The Gaffer en enorm erfaring når det gjelder fotball med håndballspillere. Aldri før har en håndballspiller scoret flere fotballmål i Tistedalshallen, og er nok tidenes mest fryktede luser i innefotball.

Hedersmannen skulle så gjerne ha spilt selv, men da menisken røyk sommeren 2017 for andre gang av å reise seg opp fra sofaen (true story), forstod han kjapt at fysisk aktivitet ikke er noe for han. 

Et intervju om Vinjards tanker om sesongen vil publiseres om ikke lenge. Følg med senere i kveld.0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline